rok szkolny 2017/2018 r.

Przybyło nam 70 książek yes

Dla odważnych/ cierpliwych /ciekawych -spis tytułów. Czytajcie-wypożyczajcie!

Atlas przygód zwierząt ,Lew i ptak ,  Pax, Operacja Podmuch  Wiatru ,  Operacja Reklamówka , Pazdan Chłopak, który gra całym sercem ,Gniew nosorożca - Bear Grylls, Instynkt śnieżnej pantery - Bear Grylls,  Atak Rekina - Bear Grylls, Suarez. Nigdy nie będziesz sam, Rycerz Lwie Serce. Książka-gra, której bohaterem jesteś ty!, Nela i skarby Karaibów - Nela Mała Reporterka, Naprawdę spoko! , Supeł, niesforny pupil - Webb Holly,  Wesoły hipcio Zosia i jej zoo ,Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy. Część 4. Skradziona kolekcja , Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Partnerzy. Część 5. Przybysze z gwiazd ,Biuro śledcze. Tomuś Orkiszek i Parnerzy. Część 3. Radiowa zagadka, Czytam sobie. Poziom 3. Edison. O wielkim wynalazcy ,Dobry pies ,Chłopiec z Lampedusy ,Teraz tu jest nasz dom, Hebanowe serce , Tuczarnia Motyli ,Czytam sobie. Poziom 2. Troja. Historia upadku miasta ,Czytam sobie. Poziom 2. Cuda z mleka,Córka wytwórcy masek, Malina szał-dziewczyna  , Malina cud-dziewczyna ,Strażnicy Kryształów ,Dziennik cwaniaczka 11. Ryzyk-fizyk ,Nasza własna wyspa,  Hej, Jędrek! Kto tu rządzi? , Koniec świata nr 13 ,Alfabet wśród zwierząt ,Praktyczny Pan ,Więcej niż klub, ,Kot Karima i obrazki ,Teatr niewidzialnych dzieci , Klątwa dziewiątych urodzin ,Tappi i niezwykłe miejsce , Tappi i wielka burza, Zagubieni 3. Misja ratunkowa ,Zagubieni 2. Zwiad ,Zagubieni 1. Inwazja. ,Szopięta, Liczypieski , Mejle do Klemensa FLorka ,Zielone martensy , Wiktorio, I love , Jak się opiekować i zaprzyjaźnić Świnki morskie ,Operacja Człowiek w Czerni  ,Operacja Wyspa ,Kroniki Blackwell, Ukryta wyrocznia. Apollo i Boskie próby. Tom 1 , Szary , Niedokończony eliksir nieśmiertelności ,Znowu kręcisz Zuźka,  Zuźka w necie i w realu, Jestem miasto. Kraków ,Żegnaj Skarpetko! , Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo ,Pazury Krokodyla. Misja przeterwanie - Bear Grylls, Pięć królestw. Tom 4. Tkacze śmierci ,Planety pana Mikołaja  ,W kraju Polan ,  W jaskini goblinów ,Gdy pada deszcz. Przejście .