DOKUMENTACJA ROK 2020 / 2021

DOKUMENTACJA ROK 2020 / 2021 (dla dzieci nowoprzyjętych oraz obecnych przedszkolaków)

Szanowni Państwo,

w załączeniu znajduje się dokumentacja niezbędna do przyjęcia dziecka do przedszkola od 1 września 2020. Prosimy o pobranie, wypełnienie oraz dostarczenie dokumentów maksymalnie do dnia 1 września. Przed tym terminem można dokumenty zostawiać w sekretariacie w godz. 8.00 – 13.00. W sekretariacie dostępne są również wydrukowane dokumenty, które można pobrać
w przypadku, jeśli nie posiadacie Państwo drukarki.

Przedszkole od września czynne będzie w godz. 6.30 – 17.00.

Uwaga!

Oświadczenia dotyczące pobytu dziecka w przedszkolu muszą zostać wypełnione dwa razy – po jednym dokumencie dla każdej ze stron.

Wielodzietność w rodzinie: Jeśli jesteście Państwo rodziną wielodzietną, prosimy o napisanie oświadczenia dot. tej kwestii. W oświadczeniu powinna znaleźć się informacja o liczbie dzieci oraz dokładne ich dane osobowe (imię, nazwisko, data urodzenia). Dyrekcja w celu weryfikacji zawartych przez Państwa danych, może poprosić o wgląd w akty urodzenia dzieci. Oświadczenie
to powoduje brak naliczeń opłat za pobyt dziecka w przedszkolu. Rodzice zobowiązani są do pokrycia kosztów wyżywienia.

Zgoda na odbiór dziecka z przedszkola przez inne osoby niż rodzice / prawni opiekunowie – zgodę wypełniają rodzice ale proszę zwrócić również uwagę na fakt, że musi ona zostać podpisana także przez osoby upoważnione. Tylko prawidłowo wypełniony druk oraz posiadanie dowodu tożsamości przy odbiorze dziecka, jest podstawą do umożliwienia odbioru dziecka z przedszkola przez inne osoby niż rodzice / prawni opiekunowie.

DEKLARACJA RELIGIA

INFORMACJA O ADMINISTRATORZE DANYCH