Organizacja pracy przedszkola od 1 września 2021

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam Państwu procedury, które będą obowiązywały w naszym Przedszkolu od 1 września w związku z epidemią COVID – 19. Bardzo proszę o zapoznanie się z nimi. Przesyłam również link do ministerialnej strony, na której znajdują się wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego.
Przedszkole wznawia pracę od godz. 6.30 – 17.00. Dzieci przyprowadzamy do godz. 8.20 – wejście tylko od strony przedszkola.
Przypominam o pobraniu, wydrukowaniu i dostarczeniu do 1 września dokumentacji z naszej strony internetowej.
Dnia 31 sierpnia będzie dostępny w holu szkoły podział na grupy przedszkolne. Kwestie wyprawki będą poruszane na zebraniu z rodzicami. Natomiast pierwszego dnia prosimy o wyposażenie dziecka w podpisane obuwie zmienne oraz ubrania na zmianę, które będą włożone do również podpisanego worka (najlepiej worka z materiału)

Z poważaniem,

Emilia Wolak – Parada