Przyprowadzanie i odbiór dzieci z przedszkola

Szanowni Państwo!

1. Rodzice/Opiekunowie przyprowadzający i odbierający dzieci do/z przedszkola będą mogli wejść na teren placówki z zachowaniem następujących zasad:

2. Maksymalnie  10 rodziców/opiekunów na terenie przedszkola (pracownicy obsługi będą nadzorować ilość rodziców przebywających na terenie przedszkola )

3. korzystanie z wyznaczonych stref do przebierania-ubierania dzieci (10 stref)

4. 1 rodzic/opiekun po dziecko/dzieci,

5. b) dystans od kolejnego rodzica/opiekuna z dzieckiem/dziećmi min. 1,5 m,

6. c) dystans od pracowników przedszkola min. 1,5 m,

7. d) rodzice/opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

Prosimy o sprawne przebieranie dzieci i opuszczanie przedszkola- proszę pamiętać, że kolejni rodzice/opiekunowie również oczekują na wprowadzenie lub odebranie swoich dzieci.