Zabawy dla przedszkolaków w domu

Szanowni Państwo!

W trosce o rozwój naszych przedszkolaków i wsparcie Państwa w sprawowaniu opieki nad dziećmi w tym szczególnie trudnym dla wszystkich czasie, kadra pedagogiczna przygotowała dla Państwa propozycje zabaw, w które można zaangażować najmłodszych w domu. Wśród propozycji znajdziecie Państwo materiały do druku ale również propozycje utworów literackich, muzycznych, eksperymentów, doświadczeń, czy technik wykonywania prac plastyczno – technicznych , a także adresy stron internetowych właściwych dla przedszkolaków.  Zakres tematyczny  przesyłanych materiałów jest zgodny z tematyką zajęć, które wynikają z planu pracy przedszkola oraz podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Wszystkie przygotowywane przez nas materiały będą przesyłane do przedstawicieli Rady Rodziców. Jeśli ktoś z Państwa do tej nie podał swojego maila Radzie Rodziców Przedszkola 64, a chciałby otrzymywać materiały do zabaw z dziećmi, prosimy o napisanie maila na adres: radarodzicow.64@gmail.com

Życzę wszystkim naszym Rodzicom,  Przedszkolakom dużo zdrowia, spokoju i wytrwałości.

Emilia Wolak – Parada

wicedyrektor w ZSP 7