PRZEDSZKOLE ZASTĘPCZE – sierpień 2019

Szanowni Państwo!

Przekazujemy informację dot. zasad i terminów przyjmowania podań przez Dyrekcję Przedszkola 150 jako przedszkola zastępczego
dla naszych przedszkolaków w miesiącu sierpniu.

1. Do Przedszkola Nr 150 wnioski wraz z zaświadczeniami należy składać w terminie
    od 15 do 20 czerwca w godz. 8.30-15.00.

2.   Wniosek z uzasadnieniem oraz zaświadczenie z przedszkola macierzystego potwierdzające uczęszczanie dziecka do przedszkola Rodzic składa w sekretariacie przedszkola pełniącego dyżur.

3. Wniosek powinien być adresowany do dyrektora przedszkola dyżurującego oraz winien zawierać dane kontaktowe wraz z adresem e-mailowym.

4. Dyrektor rozpatruje wniosek w terminie 5 dni roboczych od daty wpływu i o podjętej decyzji informuje Rodzica drogą mailową.

W celu uzyskania zaświadczenia o uczęszczaniu dziecka do naszego przedszkola, prosimy
o złożenie pisemnej prośby bezpośrednio u p. wicedyrektor ds. przedszkola lub u nauczycielek poszczególnych grup.