Podziękowania dla wszystkich biorących udział w przygotowaniach festynu świątecznego oraz tych wszystkich, którzy zaszczycili nas swą obecnością w dniu 6.12.2008r.

09.01.2009

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 we Wrocławiu gorąco dziękuje wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom, którzy włączyli się w przygotowania szkolnego kiermaszu świątecznego.
Szczególne podziękowania dla Prezydium Rady Rodziców, które w sposób mądry i szybki podejmowało decyzje odnośnie organizacji i środków przeznaczonych na wspomniane przedsięwzięcie.

Cel tegorocznego kiermaszu był znaczący, wspieramy Oliwię, której leczenie choroby nowotworowej znacznie przekracza możliwości finansowe jej rodziców. Zebraliśmy na ten cel kwotę 2176,28 złotych, która została przekazana przez Radę Rodziców naszej szkoły na konto fundacji zajmującej się leczeniem dziewczynki.
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 we Wrocławiu

Izabela Wojtycka

Zobacz zdjęcia w albumie fotograficznym