WIELKI SUKCES NASZYCH UCZENNIC NA DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W AKROBATYCE

14.01.2009

12. stycznia br. odbyły się we Wrocławiu zawody sportowe, w których naszą Szkołę w kategorii klas IV-VI reprezentowały dwie uczennice klasy 6a: MAGDALENA BAŁBATUN oraz MARTYNA PYTEL.

Wspólnie dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności w jednej z konkurencji. Drugi występ, tym razem solowy, należał do Martyny. W obu przypadkach sędziowie ocenili ich wykonania bardzo wysoko. Dziewczyny dały się poznać innym uczestnikom i ich trenerom z jak najlepszej strony. Ku naszej radości zmagania w obu wspomnianych konkurencjach zakończyły się dla Martyny i Magdy zwycięsko! Uczennice naszej Szkoły zdobyły I miejsce w pokazach dwójkowych układów. Martyna natomiast zdeklasowała rywalki w konkurencji skoku na ścieżce.

Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i cieszymy się ich zwycięstwem! Życzymy kolejnych tak udanych występów i wielu sportowych sukcesów! Kilka zdjęć z tej imprezy w albumie fotograficznym

Paweł Osman