Przekaż 1% podatku na Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły

23.03.2009

Szanowni Rodzice !!!
Jeśli zależy Wam na bezpiecznym i prawidłowym spędzaniu czasu wolnego przez Wasze dzieci wesprzyjcie naszą organizację przekazując nam 1% swojego podatku, który w całości zostanie przeznaczony na organizację różnych zajęć pozalekcyjnych.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne i są finansowane wyłącznie z uzyskanych niewielkich dotacji i darowizn. Przekazany przez Was 1% podatku będzie bardzo istotną pomocą dla realizacji statutowych celów naszej organizacji. Szczególnie w roku 2009 Państwa pomoc jest niezbędna, ponieważ z dofinansowania zajęć pozalekcyjnych wycofała się firma SAUER-DANFOS uzasadniając swoją decyzję rozwijającym się kryzysem gospodarczym i problemami finansowymi.

Potrzebne dane:
Nazwa stowarzyszenia – Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły przy Szkole Podstawowej nr 19 54-134 Wrocław, ul Koszykarska 2/4
NR KRS 0000069226

Ryszard Kuzia