SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYBRANY

20.10.2009 DRODZY NAUCZYCIELE I UCZNIOWIE,
miło mi poinformować, że w przeprowadzonych w miniony wtorek – 13. października – wyborach, siłą Waszych głosów członkami Samorządu Uczniowskiego zostali wybrani:

Oliwia Ben Saad
Konrad Cholewa
Karolina Wolska
Patrycja Muratow
Justyna Misiak
Wiktoria Maciejewska
Magda Leszczyńska
Justyna Wittlin

Wszystkim kandydatom dziękuję tym samym za zaangażowanie, kreatywność i przeprowadzenie interesujących kampanii wyborczych.
Głosującym dziękuję za wzięcie udziału w wyborach i oddanie swoich cennych głosów na naszych kandydatów.
Wygranym oczywiście serdecznie gratuluję sympatii oraz zaufania okazanego przez koleżanki i kolegów. Mam wielką nadzieję, że działania Samorządu Uczniowskiego – Samorządu reprezentowanego właśnie przez Was – przyniosą wiele ciekawych wydarzeń, otworzą nowe możliwości i zapiszą się pozytywnie w pamięci nas wszystkich.
POWODZENIA!!!
Paweł Osman