Parada bohaterów literackich zakończyła obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek w naszej szkole.

03.11.2009 W kolorowej paradzie spotkali się: Robinson Kruzoe z Hermioną, Marchewka ze straganu Jana Brzechwy, myszka Odrobinka, Wampirek i jego siostra Ania, niesforny Mikołajek , doktor Dolittle, kilka księżniczek i Kopciuszków, Mały Kominiarczyk zatrudniony w Spółdzielni ,,Florian" , Pinokio i wielu innych bohaterów literackich.

Jury szczególnie zachwyciła pomysłowość
Weroniki, przebranej za Marchewkę , Jagody -Myszki Odrobinki i Janusza - doktora Dolittle. Bardzo podobał się wszystkim Robinson Kruzoe( Justyna z kl. 6a ), który opuścił na chwilę swą wyspę :)
Uczestnikom parady gratulujemy pomysłowości.

Dziękuję wszystkim uczniom , którzy wzięli udział w pozostałych konkursach organizowanych z okazji święta biblioteki.

Zdjęcia z tych wydarzeń do obejrzenia w galerii.
Elżbieta Dudź