Pasowanie na CZYTELNIKA uczniów klas pierwszych.

W piątek, 13 listopada uczniowie klasy 1a i 1b zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników.

Na początku spotkania, które odbyło się w bibliotece, dzieci z zainteresowaniem obejrzały przedstawienie przygotowane przez uczennice z klasy 6b. Następnie bez trudu odpowiedziały na pytania zadawane przez Kopciuszka, Czerwonego Kapturka , Jasia i Małgosię.Przyszli czytelnicy doskonale wiedzieli, jak należy zachowywać się w bibliotece. Po wspólnym zredagowaniu regulaminu biblioteki, uroczyście przyrzekali szanować książki i korzystać z ich mądrości.

W nagrodę każdy młody czytelnik otrzymał ludową zakładkę z niespodzianką, kolorowy plan lekcji i przede wszystkim mógł wypożyczyć pierwszą książkę ze szkolnego księgozbioru:)
Dziękujemy Agnieszce, Justynie, Magdzie i dwóm Aniom z 6b, które pomogły przygotować uroczystość.
Zdjęcia z tych wydarzeń do obejrzenia w galerii.
Celina Heider i Elżbieta Dudź