Zapraszamy rodziców i ich dzieci w wieku przedszkolnym, które chcą się uczyć w klasie pierwszej naszej szkoły lub chcą uczęszczać do naszej zerówki, na Spotkanie muzyczne "Herbatka z nutką" poprowadzone przez instumentalistów i wokalistów Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz chór szkolny "Dolnośląskie nutki"  pod patronatem Wratislavii Cantans. Spotkajmy się 16 marca 2010r. o godzinie 16.30 w auli Szkoły Podstawowej nr 19 we Wrocławiu ul. Koszykarska 2/4.

"Herbatka z nutką" to muzyczna impreza skierowana przede wszystkim do dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami. Ma ona formę koncertu, w którym słuchacze biorą aktywny udział. Czterdzieści minut spotkania zostanie wypełnione krótkimi utworami: instrumentalne motywy melodyczne przeplatane będą rytmiczankami i piosenkami dla dzieci. Podczas tego koncertu wybierzemy się wraz z dziećmi w podróż muzycznym pociągiem dookoła świata. Przez cały czas trwania spotkania artyści nawiązują kontakt z publicznością, która wykonuje motywy rytmiczne, śpiewa oraz kołysze się do rytmu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dyrektor Zespołu I.Wojtycka