Kilka sukcesów naszych uczniów

21.04.2010

1) Justyna Wittlin (6a) zdobyła wyróżnienie w wojewódzkim etapie VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego "Der, die, das Kenner"

2) Klaudia Najman (4a) i Klaudia Miśkiewicz (5b) brały udział w konkursie plastycznym "Wiatr, wypadek, ogień, woda - strażak zawsze rękę poda".  Ich prace zakwalifikowały się do kolejnego, wojewódzkiego etapu.

3) W gronie 10 finalistów Wrocławskiego Konkursu Matematycznego Origami "Żuraw" znaleźli się: Patrycja Muratow (6b) i Kamil Patyna (4a). Ostatni etap konkursu odbędzie się w najbliższą niedzielę. Będziemy trzymać kciuki.

4) Marcin Jajuga (4a) i Michał Kosak (4b) zostali laureatami konkursu poetyckiego "Wielbić Boga chcę własnymi słowami" organizowanego przez Katolicki Klub Literacki  "Źródło"

Gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy się do tych sukcesów przyczynili.

Irena Sroczyńska