"Dzień Szkoły bez Przemocy"

7 czerwca 2010 r. (poniedziałek) w naszej szkole odbył się "Dzień Szkoły bez Przemocy".

w ramach tego dnia odbyły się następujące działania:

* pani pedagog przeprowadziła dla  przedstawicieli klas IV-VI warsztaty "Jak reagować na przemoc?"

* Godziny wychowawcze w klasach starszych oraz zajęcia w klasach młodszych zostały  przeprowadzone według scenariuszy ze strony programu "Szkoła bez Przemocy" oraz programu "Spójrz inaczej na agresję."

* uczniowie poszcególnych klas wykonali plakaty związane z Dniem Szkoły bez Przemocy, które później wywiesili na drzwiach swoich klas

*  uczniowie, aby wyróżnić ten dzień, przyszli ubrani w białe koszulki

*Samorząd szkolny policzył ilość i procent uczniów w szkole, którzy przyszli ubrani w białe koszulki

* na lekcjach matematyki odbyło się liczenie uczniów w białych koszulkach i rozwiązywane zostały zadania na obliczanie procentu i ułamka