WIZYTA W ŻŁOBKU NR 5 NA KOZANOWIE

24.06.2010

Dziś delegacja naszej szkoły odwiedziła Żłobek nr 5 na Kozanowie. Podczas ostatniej powodzi zostały zalane piwnice żłobka oraz przechowywane tam zabawki. Postanowiliśmy pomóc dzieciom i zorganzowaliśmy zbiórkę wśród naszych uczniów, podczas której zgromadziliśmy zabawki (pluszaki, gry, lalki i klocki) oraz pieniądze w kwocie 128 zł, za które kupiliśmy zabawki do piaskownicy (wiaderka, łopatki i samochodziki. Zebrane dary przekazaliśmy Pani Dyrektor żłobka. Pani Dyrektor ciekawie opowiedziała nam  o swojej placówce oraz o swoich doświadczeniach z pracy z małymi dziećmi.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszyskim osobom, które przyłączyły się do akcji: przekazały zabawki i pieniądze oraz przygotowały zgromadzone przedmioty do podarowania w żłobku.

Organizatorzy akcji: Agnieszka Musz, Dorota Demel, Paweł Osman oraz Samorząd Szkolny