Otwieramy gabinet biofeedbacku

d września tego roku rozpoczyna swą działalność w szkole gabinet biofeedbacku. W czerwcu na posiedzeniu Rady Pedagogicznej powstał wykaz dzieci zakwalifikowanych do terapii. Braliśmy pod uwagę opinie z poradni pedagogiczno-psychologicznych, liczył się głos pedagogów zgłaszających dzieci do terapii. Zakwalifikowane dzieci będą miały zajęcia z biofeedbacku w I semestrze. Po obserwacji ewentualnych postępów lub ich braku dokonamy powtórnej kwalifikacji. Wszystkich zainteresowanych terapią rodziców proszę o zgłoszenie chęci uczestnictwa bezpośrednio do dyrektora Zespołu lub psychologa szkolnego. Dzieci te będą brane pod uwagę przy kwalifikacji do terapii w II semestrze. Zapraszam do zapoznania się ze skróconym opisem metody w zakładce Dyrektor ZSP7 .

Dyrektor Zespołu -  I.Wojtycka