60 LAT PRZEDSZKOLA NR 64!

29.11.2010

W sobotę w ZSP nr 7 miał miejsce uroczysty i wesoły jubileusz obchodów 60 lat istnienia Przedszkola nr 64 im. Ekoludka we Wrocławiu. Zaszczyciło nas swą obecnością wielu znamienitych gości. Uroczystość składała się z dwóch części: oficjalnej i artystycznej połączonej z zabawą jubileuszową dla dzieci, podczas której świetnie bawili się też rodzice :-)  Pozostały nam miłe i niezapomniane wspomnienia. Zobacz zdjęcia.

Pragnę podziękować za pomoc przy organizacji tego przedsięwzięcia: Radzie Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice Północ, Radzie Rodziców Przedszkola nr 64 we Wrocławiu, Ośrodkowi Działań Społeczno-Kulturalnych "Piast"; firmom: Nordis, PPHU Zakład Mięsny E. i M. Smolarek , PW "Złoty", Sprzedaż hurtowa R. Chochało, Sklep ogólnospożywczy J.Rożnowicz i A.Boroń, Piekarnia "Pod Zamkiem" J.S.D. Danielik, PSS "Społem" Południe sklep nr 467.

Dyrektor Zespołu Izabela Wojtycka