08.12.2010

O WROCŁAWIU

Dzisiaj odbył się w naszej szkole Turniej wiedzy o Wrocławiu dla klas II i III. Każdą klasę reprezentowało trzech uczniów. Największą wiedzą o naszym mieście wykazała się drużyna z klasy III a: Martyna Korzeniewska, Julian Wach i Michał Stasik. Otrzymali maksymalną ilość punktów. Prawidłowo wykonali wszystkie zadania i poprawnie odpowiedzieli na konkursowe pytania. Drugie miejsce zajęła klasa III b, trzecie - II a i czwarte II b. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury, w tym m. in. pani Helena Bąbel-Jaworska z Towarzystwa Miłośników Wrocławia, należąca do Koła Przewodników ,,Rzepiór". Przed nami rozgrywki indywidualne - wyłonienie trzech najlepszych uczniów, ktorzy będą godnie reprezentować szkołę na międzyszkolnym konkursie ,,Wrocławskie krasnale".

Grażyna Miśtak

Zobacz zdjęcia z turnieju