XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Anglojęzycznej i Niemieckojęzycznej Literatury Dziecięcej

28 kwietnia 2011 roku w naszej szkole odbył się finał XII Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Anglojęzycznej i Niemieckojęzycznej Literatury Dziecięcej zdjęcia Dziękujemy Radzie Rodziców SP 19  za pomoc w organizacji konkursu oraz Radzie Osiedla Pilczyce-Kozanów-Popowice Płn. za wsparcie finansowe w zakupie nagród dla uczestników konkursu. Ogromne podziękowania składam na ręce naszych nauczycieli oraz nauczycieli szkół wrocławskich, którzy wzięli udział w pracach czterech komisji konkursowych.Specjalne podziękowanie dla Pani Magdaleny Białek (Uniwersytet Wrocławski Wydział Filologiczny) za życzliwość i współpracę z nami :-) Dyrektor ZSP 7 - I.Wojtycka.