KONKURS WIEDZY O WROCŁAWIU

W grudniu odbył się międzyklasowy ,,Turniej wiedzy o Wrocławiu". W pięknym stylu wygrała go klasa II a w składzie:

Marek Kastelik, Zuzia Grablewska, Ola Żukowska. Drugie miejsce zdobyła  po dogrywce klasa III b, trzecie - III a. Gratuluję wszystkim zespołom.

Jak zwykle przed świętami uczniowie uczestniczyli w indywidualnych eliminacjach do XII już Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy

o Wrocławiu ,,Wrocławskie krasnale". Najwięcej punktów zdobyły: Nikola Bujek, Liwia Sosińska i Zuzanna Jańska. Brawo! Dziewczęta będą

reprezentować naszą placówkę w finale w/w konkursu, który odbędzie się w naszej placówce, w maju. Zakres podanych zagadnień o Wrocławiu

szeroki. Czeka nas też przedsięwzięcie artystyczne - przedstawienie wybranej legendy o Wrocławiu. Wszystko przed nami. Czy osiągniemy sukces?

Zobaczymy!

Grażyna MIśtak