Euro 2012

05.03.2012

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie edukacyjnym „Co wiesz o UEFA Euro 2012™?”

Celem tego projektu jest poszerzenie wiedzy wśród wrocławskich uczniów nt. organizacji UEFA EURO 2012™ we Wrocławiu, zapoznanie się z kulturą i obyczajami krajów, które niebawem będziemy mieli przyjemność gościć we Wrocławiu (Rosja, Grecja, Czechy), nauka kultury kibicowania oraz zaangażowanie uczniów niepełnosprawnych w życie Miasta.

Projekt będzie realizowany w formie ciekawych szkoleń interaktywnych. Zwieńczeniem działań będą wspólne odwiedziny stadionu miejskiego przez ponad 30 000 uczniów na 50 dni do turnieju, tj. 18.04.2012r.

Realizacja projektu opatrzona będzie różnymi atrakcjami, m.in. wizytą maskotek UEFA EURO 2012™ w szkole, relacjami na żywo przez partnerów medialnych Radio ESKA, Gazetę Wrocławską oraz portal http://wroclove2012.com

Koordynatorem działań w ramach projektu ze strony szkoły jest pani A.Musz. Dyrektor ZSP7 I.Wojtycka