Międzyszkolne zawody piłki nożnej chłopców

04.10.2012

Dziś rozpoczęły się coroczne rozgrywki piłki nożnej chłopców. Jednym z gospodarzy spotkań grupowych w tym roku była Szkoła Podstawowa nr 113, do której wybraliśmy się w składzie Michał Kubiak, Oskar Gruszczyński, Kacper Korzeluch, Daniel Dura, Kacper Idziak, Paweł Hort, Oskar Woźny, Mateusz Wachuła i Jakub Ciborowski. Pierwszy mecz, z SP 46,  szczęśliwie wygraliśmy  – po długiej i zaciętej walce – 3 - 2. W drugiej potyczce, z SP 113, niestety przeciwnik okazał się lepszy i spotkanie zakończyło się wynikiem 3 - 6. Po zsumowaniu punktów w całej grupie znaleźliśmy się na drugim miejscu, które dało nam awans do kolejnej fazy rozgrywek. Naszym chłopcom gratuluję i trzymam kciuki za kolejne starcia. Kilka zdjęć z zawodów można zobaczyć w albumie.

Paweł Osman