Wrocławski Park Technologiczny

08.12.2014

W dniu dzisiejszym kl. 4a i 6b były na warsztatach we Wrocławskim Parku Technologicznym.

Pierwsze warszaty w, których uczniowie brali udział  "Wstę do robotyki, czyli to wcale nie jest takie trudne". Zajęcia wprowadziły w pasjonujący świat robotyki. Uczniowie poznali obecne obszary pracy robotów jak i działania które będą one wykonywać w przyszłości. Zapoznali się z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie a także zobaczyli na żywo prostsze konstrukcje, które są doskonałą inspiracją do rozpoczęcia własnej przygody z robotyką.

Drugie warsztaty , w których braliśmy udział to: "Akademia żywienia". W trakcie zajęć uczniowie odbyli kulinarną podróż po krajach Europy. Podsumowaniem zajęć było samodzielne wykonanie przez uczniów sałatki greckiej.

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Wrocławski Park Technologiczny.   A.M.