XXV Konkurs na medal

27.04.2015

Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami XV Konkursu Plastycznego organizowanego przez Muzeum Miejskie Wrocławia, Oddział Sztuki Medalierskiej, zatytułowanego „Wrocław Europejską Stolicą kultury 2016. Medal pamiątkowy”. Wyróżnienia otrzymali: Franek Jaremkiewicz 4b, Zuzia Grablewska 5a, Maja Wachowiak 5b, Natalia Popko 5b, Hania Łocan 2a, Zuzia Kamieniecka 2a. Laureaci konkursu wzięli udział w uroczystym wernisażu wystawy pokonkursowej, podczas którego zostały im wręczone dyplomy oraz nagrody. Wernisaż odbył się  22 kwietnia w Starym Ratuszu. Prace wszystkich uczniów, które zakwalifikowały się do konkursu po eliminacjach szkolnych prezentowane są na wystawie pokonkursowej, która do 10 maja udostępniona będzie zwiedzającym w Starym Ratuszu.  Zapraszamy do zwiedzania wystawy.

Dorota Wielgoszewska-Zegan

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii XXV Konkurs na medal.