Wielokulturowy Dzień Życzliwości

03.12.2015

Tegoroczny Dzień Życzliwości upłynął nam od hasłem wzajemnego poszanowania przez osoby pochodzące z różnych kultur. Uczniowie przebrali się w stroje osób pochodzących z różnych krajów. Mogliśmy obejrzeć przedstawienie przygotowane przez klasy II c i II d z wychowawcami: p. Renatą Cichocką i p. J. Piotrowską. Uczniowe z klas młodszych, w ramach konkursu przygotowanego przez p. Katarzynę Wiśniewską, narysowali Krasnale Przybyszki - nowe wrocławskie krasnale, które przybyły z innego kraju. Dzięku przedstawieniu i plakatom przygotowanym przez uczniów poznaliśmy przywitania w różnych językach. Uczniowie uczesniczący w konkursacah i przygotowujący Dzień Życzliwości otrzymali okolicznościowe gadżety przygotowane przez Dział Promocji Urzędu Miejskiego Wrocławia. Zdjęcia możemy zobaczyć w galerii Dzień Życzliwości.

Dorota Demel