Półkolonie zimowe 2016

ZAPISY NA PÓŁKOLONIE:

1. W pierwszej kolejności na półkolonie będą przyjmowani uczniowie, których rodzice wcześniej wyrazili chęć uczestnictwa na liście dostępnej w sekretariacie placówki oraz uczniowie klas I-III. W razie wolnych miejsc przyjmowani będą uczniowie klas IV-VI oraz osoby z listy rezerwowej.

2. Liczba miejsc jest ograniczona.

3. Potwierdzeniem zapisu będzie złożenie wypełnionej karty uczestnika wypoczynku-półkolonii oraz dokonanie wpłaty w kwocie 60 zł/ za turnus. W przypadku opcji z obiadem dokonanie wpłaty za posiłki w kwocie 22 zł. Karta kwalifikacyjna uczestnika jest obowiązkowa, należy wypełnić wszystkie rubryki w karcie.

4. W celu potwierdzenia uczestnictwa lub zapisania dziecka na półkolonie należy pobrać kartę kwalifikacyjną w sekretariacie placówki lub ze strony internetowej. Wypełnioną kartę należy oddać w terminie do 18 stycznia 2016 r. ( poniedziałek) w sekretariacie placówki.

Karty, które nie wrócą w wskazanym wyżej terminie nie będą brane pod uwagę i na ich miejsce zostaną przyjęte dzieci z listy rezerwowej.

1. Po dokonaniu wpłaty i zapisie dziecka na półkolonie, w razie rezygnacji, opłata nie będzie zwracana ( chyba, że rodzic wskaże osobę zastępczą na miejsce swojego dziecka). W przypadku nagłej choroby dziecka, po przedstawieniu zaświadczenia lekarskiego, rodzice/opiekunowie mogą otrzymać zwrot kosztów za niewykorzystaną część turnusu lub cały turnus z wyjątkiem kosztów już poniesionych przez organizatora.

2. Odpłatność za półkolonie w kwocie:

• 60 zł i 22 zł za posiłki

Należy dokonać gotówką u intendentki ( parter placówki) w nieprzekraczalnym terminie

do 19 stycznia 2016 r.

W dniu 12 stycznia 2016 r. ( wtorek) wcześniej zapisne dzieci otrzymają bezpośrednio karty kwalifikacyjne-zapisu.

KARTA_KWALIFIKACYJNA_2016.pdf