Półkolonie zimowe 2016

08.02.2016

W dniach od 1 lutego 2016 r. do 5 lutego 2016 r. odbywały się w naszej placówce półkolonie zimowe. Kierownikiem półkolonii była Pani wicedyrektor ds.przedszkola Emilia Wolak-Parada. O to, aby nikt się nie nudził, zadbały panie wychowawczynie : Anna Kowalczyk, Malwina Mizioł, Aleksandra Dominik, Justyna Pokora i Karolina Andrzejuk.

Oferta półkolonii była bardzo bogata. Dzieci każdego dnia korzystały z szeregu ciekawych zajęć oraz wycieczek. Odbywały się zajęcia sprotowe, plastyczne, muzyczne, gry i zabawy m.in malowanie twarzy, malowanie kawą, własnoręczne tworzenie biżuterii z filcu i wiele innych.

Zorganizowane były wyjścia :

• wystawa " Kolejowo"

• lodowisko

• kino Helios

• Muzeum Miejskie Wrocławia

• kręgielnia Skybowling

• punkt widowkowy SkyTower

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy swoja pracą i zaangażowaniem sprawili, że dzieci ciekawie i atrakcyjnie spędziły wolny czas, bawiąc się, ucząc i zdobywając nowe doświadczenia.