Uzdolnieni plastycy

Uczniowie naszej szkoły zdobywają nagrody w konkursach plastycznych.

W XXV Konkursie Plastycznym "Wrocław, moje miasto" Izabel Volkova (kl. 5a) zdobyła III miejsce.

W konkursie plastycznym "Moja przygoda ze sztuką" organizowanym przez Muzeum Miejskie Wrocławia - Oddział Muzeum Sztuki Medalierskiej nagrodę otrzymał Franciszek Jaremkiewicz (kl. 5b), a wyróżnienia otrzymali: Iwona Chełmicka (4a), Antonina Wolniak (4b), Julia Pluta (4b), Wiktoria Dunaj (4b). Prace uczniów prezentowane są na wystawie pokonkursowej , która jest udostępniona zwiedzającym w Pałacu Królewskim.

W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejszy bukiet" I miejsce zajęła Gabrysia Wolska (kl. 1a), a wyróżnienie otrzymała Karolina Krzywda (1a).

W konkursie "Zwierzęta chińskiego kalendarza" organizowanym przez Instytut Konfucjusza Uniwersytetu Wrocławskiego II miejsce zdobyła Zuzanna Kamieniecka z kl. 3a.

W VIII Międzyszkolnym konkursie graficzno - plastycznym "Moje śniadanie do szkoły" Laureatką została Nikola Nowak z kl. 6b.

Gratuluję wszystkim Laureatom i ich nauczycielom.

Irena Sroczyńska