Młodzieżowe Igrzyska Sportowe TWG 2017

20.06.2016

W dniu dzisiejszym reprezentacja naszej szkoły kl. 4-6 brała udział w wielkim finale III edycji Młodzieżowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017, które odbyły się w SP 97. Przed rozpoczęciem zawodów nastąpiło uroczyste przekazanie Flagi World Games. Po oficjalnym otwarciu wielkiego finału, rozpoczęła się rywalizacja w dyscyplinach, które już za rok pojawią się na „The World Games 2017 we Wrocławiu”.  Uczniowie zmierzyli się m. in. w przeciąganiu liny, frisbee, kajak polo, lacrosse, futbolu amer. i sumo.                                                                Razem tego dnia na hali sportowej SP 97 spotkało się blisko 300 uczniów z klas 1-3 i 4-6 szkół podstawowych.

Nowe zdjęcia w galerii Młodzieżowe Igrzyska Sportowe TWG 2017.                                                            A.M.