Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo

W dniu 20 września 2016 r. w Sali Kolumnowej Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyła się organizowana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty w ramach Dolnośląskiej Rady ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży działającej przy Wojewodzie Dolnośląskim uroczystość podsumowująca przebieg konkursu „Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo” w roku szkolnym 2015/2016. Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiły się 233 szkoły z województwa dolnośląskiego. Wojewódzka Komisja Konkursowa wyłoniła 30 finalistów. W kategorii szkoły podstawowe certyfikat „Szkoły dbającej o bezpieczeństwo” otrzymało 13 szkół. Przyznany certyfikat ma trzyletni okres ważności. SP19 otrzymała taki certyfikat już po raz trzeci. Dziękujemy wszystkim nauczycielom zaangażowanym w realizację działań tego programu.

I. Sroczyńska