ZSZWO- Dziennik Elektroniczny/ URBANCARD

Szanowni Państwo!

W ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania Wrocławską Oświatą (ZSZWO) został utworzony portal oświatowy www.edu.wroclaw.pl. Portal jest miejscem wymiany aktualności oraz informacji o ofercie szkół i placówek, a także udostępnienia usług elektronicznych dla uczniów, rodziców/prawnych opiekunów.

Uczniowie i ich rodzice MOGĄ MIEĆ utworzone konta na portalu po złożeniu wniosku o utworzenie konta oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Po zalogowaniu na portal, korzystając z utworzonych kont, będzie możliwe korzystanie z dziennika elektronicznego, zasobów Wrocławskiego Systemu Bibliotecznego, platformy edukacyjnej, poczty elektronicznej czy też udział w rekrutacji do szkół. Wniosek dodatkowo umożliwia wydanie i personalizację elektronicznej karty identyfikacyjnej. Karta umożliwia korzystanie z portalu oświatowego jak również wykorzystanie jej, po odpowiednim doładowaniu, jako karty w MPK (podobnie jak URBANCARD).

WUK- wniosek o utworzenie konta ucznia na portalu internetowym „ Wrocławska Edukacja” oraz wydanie i personalizację elektronicznej karty identyfikacyjnej   WUK_-_wniosek.pdf

WR - wniosek o utworzenie konta rodzica ( opiekuna prawnego) na portalu internetowym „ Wrocławska Edukacja”  WR_-_wniosek.pdf

Rodzice uczniów posiadających URBANCARD nie muszą występować o wydanie i personalizację elektronicznej karty identyfikacyjnej. Aby korzystać z portalu oświatowego, mogą zarejestrować numer URBANCARD za pośrednictwem szkoły po złożeniu odpowiednich wniosków ( WU i WKR)

WU - wniosek o utworzenie konta ucznia na portalu internetowym „ Wrocławska Edukacja”    WU_-_wniosek.pdf

WKR - wniosek o rejestrację numeru elektronicznej karty identyfikacyjnej   WKR.pdf

Brak wniosku o utworzenie konta oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczny z uzyskaniem na portalu oświatowym dostępu jedynie do Modułu Elektronicznej Rekrutacji.

Tworzenie kont odbywa się sukcesywnie po zebraniu od Państwa zgód. Aby było możliwe korzystanie z usług elektronicznych, koniecznym jest złożenie przez Państwa wymaganych wniosków w sekretariacie szkoły.

Zachęcamy Państwa do możliwie najszybszego składania wniosków.