Przekazanie flagi The World Games 2017

07.03.2017

W końcu nadszedł długo oczekiwany dzień przekazania flagi The World Games 2017. Przedsięwzięcie miało na celu przybliżenie społeczności szkolnej idei Światowych Igrzysk Sportowych, które odbędą się w 2017 roku we Wrocławiu. Podczas przekazania flagi gościliśmy w naszej szkole wielu znamienitych gości: przedstawicieli Urzędu Miasta, Rady Osiedla, Policji, Straży Miejskiej i zaprzyjażnionych szkół. Uroczystość uświetniły tańce wykonane przez zespół Zgraja, występ karateków i pokaz taneczny przygotownay przez uczennicę klasy VI a Aleksandrę Kaczor. Po uczoczystości uczniowie mogli zapoznać się z zasadami niektorych dyscyplin sportowych, które będą prezentowane podczas igrzysk. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Przekazanie flagi The World Games 2017.