Z ekologią na Ty

Czteroosobowa drużyna z naszej szkoły w składzie: Amelia Pławecka i Kuba Dąbrowski  z klasy 3d oraz Antonina Wolniak i Marysia Jaremkiewicz z klasy 5b wzięła udział w dniu 13.05.2017 r. w XIV Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy Ekologicznej pod hasłem „Z ekologią na Ty”. Uczniowie zmierzyli się z zadaniami z zakresu ekologii i brali udział w konkurencjach sportowych. Nasza drużyna zajęła III miejsce w rozgrywkach sportowych. Osobne gratulacje dla uczniów z klasy III – Amelki i Kuby, którzy w swojej kategorii wiekowej zajęli również III miejsce w turnieju wiedzy ekologicznej. Imprezie towarzyszyła pokonkursowa wystawa prac plastycznych „Rośliny w parkach Wrocławia”. Tutaj II miejsce zdobyła Izabel Volkowa z kl. 6a.

Gratulujemy sukcesu!