Uzdolnieni plastycznie Uzdolnieni plastycznie

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach plastycznych.

W XXVI Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wrocław, moje miasto" I miejsce zdobyła Nel Skowronek z kl. 6a. Konkurs ten wchodzi w skład projektu Wielka Nagroda Wrocławia.

W IX Międzyszkolnym Konkursie Graficzno - Plastycznym "Moja aktywność fizyczna" Laureatkami zostały Lena Łuczyńska (3d), Julia Cholewińska (2d), Nel Skowronek (6a) i Zuzanna Topolska (6a).

W Konkursie Plastycznym "Bądżmy dobrzy dla innych - dobroczynność na co dzień i od święta" wyróżnienia otrzymały: Małgosia Hałubiec (4c), Aleksandra Owsianik (6b) i Laura Pichlińska (6b). Organizatorem konkursu jest Muzeum Miejskie Wrocławia - Oddział Muzeum Sztuki Medalierskiej (zdjęcia).

W Konkursie Plastycznym "Niebieskim tramwajem przez ulice mego miasta mknę" organizowanym przez GM nr 14 II miejsce zajęła Karolina Jacyszyn z kl. 2a.

W Konkursie na plakat i hasło ekologiczne "Jak racjonalnie zagospodarowywać odpady" w ramach projektu WDUSŚ II miejsce zajął Kacper Skóra z kl. 4a.

W Konkursie Plastycznym "Oblicza kibicowania" II miejsce zajęła Zuzia Ostrowska (3d), a wróżnienie otrzymała Amelia Pławecka (3d).

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Irena Sroczyńska