INFORMACJA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS 1-3

Zgodnie z decyzją władz państwowych od 18.01.2021r. do szkoły wracają uczniowie klas 1-3.

1. Świetlica pracuje wg stałych zasad w swoich statutowych godzinach.  Prosimy – w miarę możliwości -  o wcześniejsze odbieranie dzieci ze świetlicy.
  2. Stołówka od poniedziałku działa normalnie. Będzie przygotowany obiad dla dzieci, które były zapisane i jadły posiłek w październiku 2020r.
  3. Klasy trzecie czasowo zostają przeniesione na drugie piętro do sal 32, 33 celem  zmniejszenia zagęszczenia.
  4. Rano przed lekcjami proszę - w miarę możliwości - przyprowadzać  dzieci nie wcześniej, niż 7.45-7.50.
  5. Rano od 7.45 do 8.05 dodatkowo będzie otwarte wejście do szkoły w łączniku : szkoła – sala gimnastyczna od strony bloków ul. Rękodzielnicza. Prosimy, aby wchodziły nim osoby mieszkające od strony ulicy Lotniczej.
  6. Placówka dokłada wszelkich starań celem zapewnienia bezpieczeństwa epidemicznego. Również Państwa prosimy o przypomnienie dzieciom standardów właściwych zachowań sanitarnych oraz wyposażenie dziecka w maseczkę ochroną ( najlepiej dwie). Od nas wszystkich zależy nasze zdrowie.
  7. Wytyczne sanitarne Ministerstwa  Edukacji i Nauki, Głównej  Inspekcji Sanitarnej dostępne są na stronie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.
  8. Z innymi, dodatkowymi pytaniami proszę zwracać się głównie do wychowawców klas na Librusie lub innych przyjętych w klasie formach komunikowania.

Krzysztof Młyńczak – dyrektor ZSP 7